×
Home O mnie Przewodnictwo Skitouring Narciarstwo Kontakt

Narciarstwo

Zakopane jako zimowa stolica Polski, słynie ze śnieżnych, zimowych pejzaży. Wspaniałe trasy Kasprowego Wierchu przyciągają tłumy entuzjastów białego szaleństwa. Tradycje narciarskie w Tatrach sięgają 120 lat. To właśnie tutaj w 1907 roku powstał pierwszy klub narciarski oraz wybudowano skocznie. W mojej rodzinie tradycje narciarskie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Z ogromną pasją zajęłam się narciarstwem zawodowo. Zebraną wiedzę i doświadczenie pragnę przekazać wszystkim miłośnikom nart. Zapewniam szkolenia narciarskie na każdym poziomie umiejętności.
Szkolenia indywidualne i grupowe


Zapewniam profesjonalne szkolenie narciarskie na każdym poziomie umiejętności. Szkolenie indywidualne pozwala na osiągnięcie szybkich postępów i prowadzone jest w intensywnej formie. Dobór odpowiednich ćwiczeń jest kluczem do sukcesu! Szkolenie grupowe to nie tylko wspólne spędzenie czasu, lecz również duża motywacja do doskonalenia techniki.Doskonalenie techniki


Dynamiczna jazda na większych prędkościach, dla zaawansowanych narciarzy. Wprowadzenie elementów techniki sportowej:
- prawidłowe prowadzenie skrętu, czyli kontrolowana jazda na krawędziach
- odpowiedni układ sylwetki (ramion, tułowia, bioder, kolan i stóp)
- dążenie do stałego nacisku nart na podłoże
- równowaga i ruch skrętny
- skręty gigantowe i slalomoweFreeride


Jazda poza trasami fascynuje każdego, kto chociaż raz spróbował jazdy po puchu. Można poczuć trochę adrenaliny i wolności w dziewiczym śniegu! Wymaga jednak zaawansowanych umiejętności narciarskich. Życzę ciekawych wrażeń, dużo śniegu i miłych chwil spędzonych na nartach.

xxxxx

Projekt i wykonanie: Mateusz Dynda

Copyright: Magdalena Stoch 2024